Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast


Centrum akademického psaní KSJ

Kalendář akcí

Dnes < 2017 >  < únor > 
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
logo_ujc.png Vítejte na stránkách
Kabinetu studia jazyků
Ústavu pro jazyk český AV ČR, v. v. i.
av-logo.png

 

 

Kabinet studia jazyků Ústavu pro jazyk český AV ČR, v. v. i., se zabývá didaktikou i praktickou výukou cizích jazyků, tj. angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny a češtiny pro cizince.

Nabízíme nejen kurzy zaměřené na zvládnutí cizího jazyka s obecným zaměřením na všech úrovních pokročilosti, ale i kurzy s orientací na akademický jazyk a také přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným jazykovým zkouškám.

Kabinet studia jazyků je certifikovaným místem pro přípravu k cambridgeským zkouškám.

Vedle tradičních docházkových kurzů také kombinujeme prezenční a online výuku, zejména v kurzech akademického psaní a prezentací na konferencích (Blended learning).

Jako první v České republice jsme otevřeli Centrum akademického psaní, které kromě kurzů nabízí fundované poradenství při psaní jakéhokoliv textu včetně odborných článků, publikací, disertací apod. pro všechny, kdo uvítají zpětnou vazbu ke svému textu nebo prezentaci v jakékoli fázi psaní či přípravy.

Našimi studenty jsou zejména pracovníci Akademie věd ČR, postgraduální studenti, studenti vysokých škol a rovněž zájemci z řad veřejnosti.